Gminny  Zakład  Komunalny  Sp. z o. o.,  11-500 Giżycko,  Bystry 1 H, ogłasza nabór na  stanowisko

OPERATOR RÓWNIARKI DROGOWEJ

pdfpobierz w wersji pdf

Wymagania podstawowe:

  1. Wykształcenie zawodowe
  2. Uprawnienia do obsługi równiarki
  3. Doświadczenie na podobnym stanowisku
  4. Prawo jazdy kategorii B.

Wymagania dodatkowe/ mile widziane:

  1. umiejętność pracy w zespole i dokładność
  2. motywacja do długoterminowej współpracy
  3. uprawnienia na inne sprzęty drogowe (koparko ładowarka, walec drogowy)
  4. prawo jazdy kat. C+E
  5. rzetelność, terminowość, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  1. Praca na stanowisku – Kierowca - operator
  2. Miejsce wykonywania pracy – GZK Sp. z o. o.
  3. Zakres zadań – równanie dróg w Gminie Giżycko.

Co oferujemy:

  1. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  3. wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  4. dofinansowanie do wypoczynku
  5. możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Kompletne oferty należy składać:

  1. osobiście w Gminnym Zakładzie Komunalnym Sp. z o. o., 11-500 Giżycko, Bystry 1H - pokój nr 10,
  2. przesłać pocztą na adres: Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o., 11-500 Giżycko, Bystry 1H.

w terminie do 25 maj  2023 r. do godz. 12 00

 Do zgłoszenia należy dołączyć:

  1. Życiorys (CV).
  2. Kopie dyplomów potwierdzających wykształcenie.
  3. Dokumenty potwierdzające staż pracy zgodnie z wymaganym wykształceniem.

Dodatkowych informacji można uzyskać u Pana Piotr Dowgiałło pod nr tel. 609 029 534.

Prezes Zarządu
/-/ Katarzyna Sojko