Oszczędzaj swój czas i środowisko.
Korzystaj z e-BOK!

W związku z rosnącym zainteresowaniem załatwiania spraw drogą elektroniczną, wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom Odbiorców usług, Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. uruchomił elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (e-BOK).

Głównym celem zwrócenia się w kierunku tego rodzaju rozwiązań jest podniesienie poziomu jakości naszych usług, poprzez wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, służących przede wszystkim polepszeniu i usprawnieniu działań pod katem użytkowym i funkcjonalnym. To niewątpliwie duży zwrot w stronę nowoczesnego i wygodnego sposobu, zarządzania swoim kontem w każdym czasie z dowolnego miejsca.

Wychodząc z propozycją przesyłania faktur drogą elektroniczną dbamy nie tylko o wygodę naszych Odbiorców, ale przede wszystkim mamy na uwadze ochronę środowiska naturalnego. Ponadto, dyspozycja ta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, a Odbiorcy zyskują skrócenie czasu dostarczenia faktur oraz dostęp do nich niezależnie od miejsca i czasu.

Naszym celem jest zachęcenie jak największej liczby Odbiorców usług mających zawartą umowę na zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzanie ścieków do zarejestrowania się i pełnego korzystania z jego funkcji.

e-BOK daje wiele możliwości załatwienia bieżących spraw bez potrzeby wychodzenia z domu, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne dla wszystkich ceniących swój czas wolny.

Korzystanie z platformy komunikacyjnej odbywa się bezpiecznym, szyfrowanym połączeniu z Internetem, a podawane w czasie rejestracji dane oraz przeglądane w e-BOK informacje są niedostępne dla niepowołanych osób.

Serwis e-BOK pozwala na bieżący podgląd konta, dostęp do faktur, umów, płatności itp.

  • bieżący podgląd salda rachunku,
  • możliwość wprowadzania/zgłaszania odczytów wodomierzy,
  • możliwość wystawienia faktury (po uzyskaniu zgody na taką formę rozliczenia),
  • szybki, darmowy dostęp do swoich danych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • możliwość kontaktu i aktualizacji danych kontaktowych,
  • oszczędność czasu i wygodę obsługi.